Landscape Studio pracownia architektury krajobrazu

Witamy na naszej stronie!

Oferujemy Państwu pełen zakres profesjonalnych usług z dziedziny architektury krajobrazu.

Zapraszamy do współpracy!

Twój Ogród
dobrze zaprojektowana przestrzeń 

Przemyślany, odpowiednio dobrany do otaczającego krajobrazu projekt to podstawa do stworzenia funkcjonalnego, reprezentacyjnego ogrodu.   Skład zespołu projektowego tworzy trzech dyplomowanych inżynierów architektów krajobrazu oraz współpracujący architekt urbanista. Dzięki różnorodności gustów każdego z projektantów możemy stworzyć odpowiedni styl ogrodu indywidualnie dobrany do Państwa oczekiwań i otoczenia. Tworzymy projekty od ogrodów rustykalnych, wiejskich, leśnych, angielskich, francuskich po nowoczesne, modernistyczne. Co roku odwiedzamy polskie i światowe targi ogrodnicze (m.in. "Zieleń to życie", "Chelsea Flower Show"), aby znać najnowsze trendy w architekturze krajobrazu.
Landscape Studio 1Geometryczny (3)Nowoczesnya

more info

 

Dowiedz się wiecej
o nas

ja3m

Andrzej Filip Skarzyński
inż. arch. krajobrazu, absolwent SGGW

Doświadczenie zdobywałem w pracowniach architektury krajobrazu i urbanistyki w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jestem zwolennikiem ogrodów użytkowy, gdzie właściciel ma bezpośredni kontakt z przyrodą. Do ulubionych stylów ogrodów należą angielski i nowoczesny. Interesuję się budową nowej jakości miejskiej przestrzeni publicznej.

W grudniu 2015r. wykonaliśmy dla Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie projekt Ogrodu przy Figarni i Alei Grabowej. Dokumentacja projektowa obejmowała: projekt dróg i ścieżek parkowych w obszarze Ogrodu przy Figarni oraz Alei grabowej, układ i dobór gatunkowy roślinności, projekt małej architektury, automatycznego nawodnienia, aktualizacje inwentaryzacji. Zakres opracowania obejmował 0,5 hektara.

DLACZEGO
WŁAŚNIE MY?

Pasja i zrozumienie

Stawiamy na wsłuchanie się w potrzeby Klienta, kompleksowe oraz profesjonalne doradztwo i wykonanie. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Ponieważ ogrody to nasza pasja, jesteśmy zaangażowani w każde przedsięwzięcie i wkładamy w nie dużo serca. Jak pokazuje doświadczenie, przekłada się to także na ogromne zadowolenie Klientów.

 

Referencje

Zapraszamy do kontaktu!

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

1 Comment

 1. 18 stycznia 2019
  Odpowiedz

  Dzień dobry,
  chciałbym przeczytać tekst o warsztatach “Architekci Światła Philips” z Waszej strony.
  W jaki sposób mógłbym uzyskać dostęp do treści?
  Z pozdrowieniami,
  FG

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *